Hood Outlaws Legends برداشت خود را از شخصیت Robin Hood نشان می دهد

Hood Outlaws Legends برداشت خود را از شخصیت Robin Hood نشان می دهد

Hood Outlaws Legends یک بازی دزدی قرون وسطایی چند نفره است که حول داستان رابین هود ساخته شده است، در آن گروه های مختلفی برای دزدی از ثروتمندان و دادن به فقرا به رقابت می پردازند، یا ممکن است برای خودشان حفظ کنند – این یک بازخوانی مدرن است به هر حال، این داستان، و همینطور که انتظار می رود فضای تاریک و خشن داشته باشد. – نوعی تلاقی بین Hunt Showdown و For Honor.

 

اولین تریلر مروری بر شخصیت که امروز منتشر شد، نگاهی دقیق تر به رنجر می اندازد، یک کلاس به طور مناسب بر اساس خود قهرمان افسانه ای فولکلور. رنجر یک شخصیت تیرانداز است که در پنهان کاری، سرعت و سرنگونی دشمنان از راه دور تخصص دارد. رنجرز به جای جلوگیری از حملات (که به وضوح زره پوش نیستند)، برای فرار از آسیب به گول زدن اعتماد می کنند. آنها همچنین می توانند از کمان خود به عنوان یک سلاح استفاده کنند وقتی که خطر نزدیک می شوند.

 

رنجر همچنین می تواند با شلیک طناب های صعود کننده و نشان دادن شخصیت های دشمن، پشتیبانی تاثیر گذازی از هم تیمی ها ارائه می دهد، در حالی که بمب های فلش تاکتیکی پر سر و صدایی را ارائه می دهند که طرفداران دزد با آنها آشنا هستند.

 

Hood Outlaws Legends قرار است در تاریخ 20 اردیبهشت منتشر می شود و در طول سال اول خود سه فصل را ارائه می دهد. برای نگاهی دقیق به آنچه در مورد آن است، می توانید برای دسترسی به بتا بسته در beta.hood game.com ثبت نام کنید.