Naraka Bladepoint یک بازی به سبک Melee Battle Royale هفته آینده شروع یک بتا باز را انجام خواهد داد .

Naraka Bladepoint یک بازی به سبک Melee Battle Royale هفته آینده شروع یک بتا باز را انجام خواهد داد .

“بازیکنان هر حمله را احساس خواهند کرد و از همه مهارتها و زره پوش خود برای رسیدن به پیروزی استفاده می کنند.” توسعه دهنده 24 Entertainment گفت:”تیم های ما از نظر بصری فضا سازی خیره کننده طراحی کردند و فوری مورد علاقه طرفداران نبردهای چند نفره آنلاین قرار گرفته شد.”

برخلاف اکثر Battle Royale ها، جایی که اسلحه ها حرفه اول و آخر رو می زنند، Naraka Bladepoint در اطراف مبارزات نزدیک (Melee) و تحرک شدید ساخته شده است. بازیکنان می توانند از یک قلاب دست استفاده کنند که تقریباً به هر چیزی از جمله بازیکنان دیگر قابل استفاده است.

سلاح های دوربرد در دسترس هستند و 24 Entertainment به GamesRadar گفت که بازیکنان باید حداقل یک اسلحه را به همراه داشته باشند تا بتوانند “با هر شرایط نبرد پیچیده ای که به وجود می آیند مقابله کنند.”

مبارزات عظیم در بازی های ویدئویی به سختی انجام می شوند، اما ما این فرصت را خواهیم داشت که بفهمیم آیا Naraka Bladepoint می تواند هفته آینده در یک نسخه آزمایشی که قرار است 2 اردیبهشت برگزار شود، به قول های بزرگ خود عمل کند یا خیر.

برای ورود، فقط به صفحه Steam بروید و روی دکمه درخواست دسترسی به بازی Naraka Bladepoint کلیک کنید

انتظار می رود Naraka Bladepoint تابستان امسال به صورت کامل اکران شود. برای کسب اطلاعات بیشتر، narakathegame.com را ببینید.