فرم پیگیری سفارش :

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و آدرس ایمیل خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید و ایمیلی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس اورگیم توسط کالا پیک ارسال میگردد.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش و روش حمل و نقل بین ا تا 4 روز کاری است.
برخی از کالاها در فروش‌های ویژه  ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

در مورد کالاهای ارسال شده، در صورت وجود ایراد در کالایی که تحویل داده شده است، مشتری موظف است نسبت به بازگرداندن آن تا همان روز اقدام کند.

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته و ایام تعطیل با پرداخت درب منزل (در حال راه اندازی) وجود دارد. شرایط ارسال تحویل سفارشات مشتریان عزیز شهر تهران به دو صورت پیک فوری به مدت زمان ۲ ساعت و با هزینه و همچنین به صورت پیک فروشگاه به مدت زمان ۱ روز و رایگان خواهد بود.
در ایام جشنواره، تحویل سفارش های با پیک فوری مشتریان عزیز ساکن شهر تهران، شامل ۵۰٪ تخفیف می‌شود و در صورتی که ارزش سفارش بیش از ۱۰ میلیون تومان باشد ، ارسال آن رایگان است و همچنین پرداخت آنلاین (اینترنتی) برای سفارش‌هایی که در ایام جشنواره ارسال میشوند الزامی است.

سفارش‌ها در شهر کرج، مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه ی روز های هفته و ایام تعطیل با پرداخت درب منزل (در حال راه اندازی) وجود دارد.

شرایط ارسال تحویل سفارشات مشتریان عزیز شهرستان کرج به ۴ صورت بنا بر انتخاب مشتریان انجام میشود :

ـ  ارسال با اسنپ با تحویل ۲ ساعته و با هزینه

–  ارسال با ماهکس ۱ الی ۲ روز کاری با هزینه

–  ارسال با تیپاکس ۱ الی ۳ روز کاری با هزینه

–  ارسال با پست پیشتاز با تحویل ۲ الی ۳ روز کاری با هزینه

 

سفارش‌ها در شهرستان های اصلی استان ها ، مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه ی روز های هفته و ایام تعطیل وجود دارد.

شرایط ارسال تحویل سفارشات مشتریان عزیز شهرستان های اصلی استان ها به ۳ صورت بنا بر انتخاب مشتریان انجام میشود :

–  ارسال با ماهکس ۱ الی ۲ روز کاری با هزینه

–  ارسال با تیپاکس ۱ الی ۳ روز کاری با هزینه

–  ارسال با پست پیشتاز با تحویل ۲ الی ۳ روز کاری با هزینه

 

سفارش‌ها در شهرستان های اقماری، مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه ی روز های هفته و ایام تعطیل وجود دارد.

شرایط ارسال تحویل سفارشات مشتریان عزیز شهرستان های اقماری به ۳ صورت بنا بر انتخاب مشتریان انجام میشود :

–  ارسال با ماهکس ۱ الی ۲ روز کاری با هزینه

–  ارسال با تیپاکس ۱ الی ۳ روز کاری با هزینه

–  ارسال با پست پیشتاز با تحویل ۲ الی ۳ روز کاری با هزینه

 

نکات

– در رابطه با تحویل سفارشات فروشگاه اورگیم، پیش از این ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی از سفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، اما درحال حاضر محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر پیدا کرده است. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.
– تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌های شهر تهران می‌شود.
– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن 26350782 – 021  اطلاع داده شود. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
–  در صورت وجود اشکال فنی در هنگام نصب قطعات توسط مشتری، با نمایندگی قطعات یا شرکت مربوط تماس بگیرید.
– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

باربری برای سفارشات حجیم برای شهرستان ها ( مانند کیس ، مانیتور و …) ممکن است هزینه ارسال افزایش یابد.