فرم پیگیری سفارش :

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش  بین 3 الی 5 روز کاری است.

پس از پردازش سفارش و تحویل به تیپاکس،زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 1 الی 3 روز کاری است.

در مورد کالاهای ارسال شده، در صورت وجود ایراد در کالایی که تحویل داده شده است، مشتری موظف است سریعا به فروشگاه اطلاع داده و نسبت به بازگرداندن آن تا 48 ساعت اقدام کند.

 شرایط ارسال تحویل سفارشات مشتریان عزیز شهر تهران به دو صورت پیک فوری به مدت زمان 4 ساعت و با هزینه به عهده مشتری و همچنین به صورت پیک فروشگاه به مدت زمان ۱ روز و هزینه معین خواهد بود.

شرایط ارسال تحویل سفارشات مشتریان عزیز شهرستان کرج به 3 صورت بنا بر انتخاب مشتریان انجام میشود :

ـ  ارسال با اسنپ طی هماهنگی با مشتری و با هزینه

–  ارسال با تیپاکس ۱ الی ۳ روز کاری با هزینه

–  ارسال با پست پیشتاز با تحویل 3 الی 5 روز کاری با هزینه

شرایط ارسال تحویل سفارشات مشتریان عزیز شهرستان های اصلی استان ها به 2 صورت بنا بر انتخاب مشتریان انجام میشود :

–  ارسال با تیپاکس ۱ الی ۳ روز کاری با هزینه

–  ارسال با پست پیشتاز با تحویل 3 الی 5 روز کاری با هزینه

شرایط ارسال تحویل سفارشات مشتریان عزیز شهرستان های اقماری به 2 صورت بنا بر انتخاب مشتریان انجام میشود :

–  ارسال با تیپاکس ۱ الی ۳ روز کاری با هزینه(در صورتیکه شهر مورد نظر تحت پوشش مناطق تیپاکس باشد)

–  ارسال با پست پیشتاز با تحویل 3 الی 5 روز کاری با هزینه

نکات

– در رابطه با تحویل سفارشات فروشگاه اورگیم، پیش از این ماموران توزیع سفارش با هدف تسهیل فرایند خرید و همراهی بیش‌تر با مشتریان، تعداد زیادی از سفارش‌ها را درب واحد تحویل می‌دادند، اما درحال حاضر محل تحویل سفارش به درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تغییر پیدا کرده است. دلیل اتخاذ این تصمیم به دریافت شکایات متعدد از مدیران ساختمان‌ها، برخی محدودیت‌های موجود و اجتناب از مواردی که ورود به ساختمان‌ها می‌تواند ایجاد کند، مربوط می‌شود. از جمله‌ی این موارد می‌توان به قوانین محدوده‌های شخصی و خصوصی، فضاهای مشترک آپارتمان‌ها و ورود به برخی مجتمع‌های مسکونی، اماکن تجاری، فرهنگی یا دولتی، اشاره کرد.
– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن 26350782 – 021  اطلاع داده شود. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
–  در صورت وجود اشکال فنی در هنگام نصب قطعات توسط مشتری، با نمایندگی قطعات یا شرکت مربوط تماس بگیرید.
– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

باربری برای سفارشات حجیم برای شهرستان ها ( مانند کیس ، مانیتور و …) ممکن است هزینه ارسال افزایش یابد.